"A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!"

W przededniu, Leopold Staff

Cennik


Nasi klienci często pytają nas, jak kalkulujemy cenę za przewóz osób? Jest to dość proste. Otrzymując zapytanie wraz z planem przejazdu, bierzemy pod uwagę kilka czynników:

Ilość i wielkość wynajmowanych pojazdów

Wielkość pojazdu jest jednym z głównych czynników decydujących o cenie usługi. Na początku należy ustalić ile osób będzie podróżowało. Należy wziąć pod uwagę, że nawet jeden dodatkowy pasażer spowoduje konieczność wynajęcia większego autobusu lub dodatkowego busa. Warto również pamiętać o miejscu dla przewodnika lub pilota.

Rodzaj trasy oraz dystans

Opłata najczęściej jest liczona za kilometr w zależności od rodzaju pojazdu i jego wyposażenia. Przy krótkich dystansach jak np. wynajem okolicznościowy czy wycieczka po mieście, wynajem liczony jest na godziny lub jako ryczałt, przykładowo:

  • transfer lokalny Toruń już od 400 PLN brutto
  • wynajem autokaru Toruń – Bydgoszcz – Toruń już od 600 PLN brutto
  • wynajem autokaru Toruń – Włocławek – Toruń już od 650 PLN brutto

Czas pracy kierowcy: czas jazdy oraz czas postoju

W przypadku przejazdów z punktu A do punktu B obliczany jest czas jaki kierowca spędził za kierownicą od momentu wyjazdu z bazy aż do jego powrotu. Prawo w Polsce i Europie dokładnie reguluje limity czasu pracy kierowców autokarów. Jeśli wyjazd jest na długim dystansie lub ma program, który rozpoczyna się wcześnie rano a kończy późnym wieczorem, wtedy będzie potrzebna załoga dwuosobowa, tak aby wszystko odbyło się bezpiecznie i zgodnie z prawem.

Koszty dodatkowe: płatne autostrady, drogi krajowe, parkingi

Jeśli planują Państwo krótką wycieczkę, zazwyczaj poza ewentualnym parkingiem nie ma dodatkowych kosztów. Natomiast dalsza podróż może oznaczać dodatkowe koszty, takie jak opłaty autostradowe (proszę pamiętać, że część autostrad jest bezpłatnych wyłącznie dla aut osobowych), za główne drogi krajowe – ViaToll, przeprawy promowe, zakwaterowanie i posiłki dla kierowcy – to wszystko ma wpływ na ostateczną cenę wynajmu autokaru.

Aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować autokar prosimy o kontakt pod numerem: +48 790 250 540 lub o wysłanie e-maila na biuro@autokaryhermes.pl lub poprzez formularz kontaktowy.


Kontakt


HERMES
ul. Polna 128/132,
87-100 Toruń


Biuro Obsługi Klienta

czynne pn-pt godz. 8.00 - 17.00
sobota 8.00 - 14.00
tel. +48 790 250 540
e-mail. biuro@autokaryhermes.pl


Państwa zapytanie zostanie przekazane do wyceny, a w ciągu 24 godzin na adres e-mail podany w formularzu trafi aktualna oferta cenowa wynajmu autokaru, autobusu lub busa z kierowcą oraz opisem oferowanej usługi. Prosimy o wskazanie trasy, terminu oraz liczby pasażerów.

Wypełnij formularz

Jeśli masz jakieś pytania, wypełnij formularz


Firma HERMES realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego

Celem projektu jest ułatwienie stabilizacji funkcjonowania przedsiębiorców w nowych warunkach gospodarczych wynikających z wystąpienia COVID-19
Hermes wynajem autokarów - Autobusy wycieczkowe z kierowcą Toruń